Topple 2

Topple 2 Plus+ 1.0.1

Lepsza wersja Tetris

Zalety

  • Oryginalne podejście do legendy Tetris
  • Grywalność

Wady

  • Na wyższych poziomach gra bywa trudna

Bardzo dobry
8

Topple 2 to darmowa gra przypominająca legendarne Tetris. Stary tytuł ożywiono dodając spadającym na dół klockom ludzką twarz. Dosłownie.

Topple 2 to gra, w której naszym zadaniem jest układać klocki spadające na nas z góry. Zupełnie jak w grze Tetris. Tym razem jednak nie chodzi o to, aby ułożyć klocki szczelnie koło siebie. Musimy ułożyć jak najwyżej sięgająca wieżę. Czasami na pewnej wysokości czeka na nas jajko, które musimy bezpiecznie sprowadzić na ziemię. W tym celu rozbijamy zbudowaną wieżę klocek po klocku. Na tyle delikatnie, aby jajku nic się nie stało.

Każdy klocek ma swoją twarz, stroi miny i wydaje odgłosy stosowne do sytuacji. Często klocki nie pasują do siebie zupełnie. Musimy wtedy kombinować i obracać je dotykając dwoma palcami na raz. Chwiejną wieżę możemy ratować przed zawaleniem umiejętnie przechylając iPhone. Twórcy Topple 2 od pierwowzoru Tetris odeszli dość daleko, ale stworzyli bardzo grywalną grę.

Topple 2 obsługuje platformę społecznościową graczy iPhone Plus+. Z tego powodu gra uparcie chce łączyć się z internetem. Jeśli nigdy nie korzystałeś z Internetu przez sieć komórkową to nic się nie stanie. Jeśli nie masz odpowiednio wysokiej taryfy z transferem danych włącz tryb samolot. Wtedy będziesz grał bez stresu o portfel.

Jeśli jesteś fanem Tetris pobierz Topple 2 koniecznie i poczuj powiew świeżości jaki tchnięto w stare trzewia przeboju sprzed lat. Nawet dla obojętnych na kanciaste uroki starego Tetris Topple 2 może być atrakcyjną grą.

Topple 2

Download

Topple 2 Plus+ 1.0.1

Opinie użytkowników o Topple 2